Škoda 9Tr a 14Tr Rivne

This forum is for non-Russian-speaking users of our website. You can write here in any language.
Ответить
kocour
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 07 дек 2014, 20:20
Откуда: Praha

Сообщение kocour » 09 дек 2014, 20:26

Zdravím všechny! Nemáte někdo fotografie zadních částí trolejbusů Škoda 9Tr a 14Tr v Rivne? Modelařím a tato dokumentace mi chybí. Děkuji všem.

R. S.
Сообщения: 448
Зарегистрирован: 20 янв 2013, 15:40
Откуда: Гродна

Сообщение R. S. » 09 дек 2014, 20:42


kocour
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 07 дек 2014, 20:20
Откуда: Praha

Сообщение kocour » 11 дек 2014, 01:28

Ano, podobné fotografie. Na těchto stránkách jich je bohužel málo.Vozy 9Tr a 14Tr často mění nátěry. Nedaří se mi získat, jak je každý lak proveden vzadu. Děkuji.

R. S.
Сообщения: 448
Зарегистрирован: 20 янв 2013, 15:40
Откуда: Гродна

Сообщение R. S. » 13 дек 2014, 00:51


Michal Isakov
Сообщения: 2553
Зарегистрирован: 28 мар 2009, 12:13
Откуда: Praha
Контактная информация:

Сообщение Michal Isakov » 13 дек 2014, 02:25

kocoure, sice to tady moc nepatří, ale podívejte se, prosím, také do SZ.

kocour
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 07 дек 2014, 20:20
Откуда: Praha

Сообщение kocour » 14 дек 2014, 13:21

Zdravím. Co st týká vyhledávání na těchto stránkách, tak už jsem vše prohlédl. Jde spíše o vozy, které tu v určitém laku nejsou vyfotografovány zezadu. Prohlížím i jiné typy vozidel, zda například 9Tr nebo 14Tr nejede proti či je zde vidět alespoň část zadního čela, třeba ve vozovně. Zkouším i jiné stránky a to i různé tiskové zpravy, kde je trolejbus jako ilustrační fotografie. Úspěch je však mizivý. Co je, prosím, SZ?. Chtěl bych spíše poprosit, zda někdo příhodné fotografie nemáte a zda je někdo ochoten mi je zaslat. Kvalita není pro mě důležitá. V Rivne mají jak 9Tr, tak i 14Tr často jiný typ zadních svítilen. Důležitý je tedy pro mě hlavně datum pořízení fotografie, abych věděl odkdy měl vůz tuto úpravu. Pokud někdo máte strach, abych nešířil vaše fotografie do nesprávných rukou, zašlete mi, prosím, třeba jen malý výřez (třeba bez bočnic či mezery mezi vozovkou a karoserií) nebo do fotky něco napište. Děkuji všem, kteří mi chtějí pomoci.

Michal Isakov
Сообщения: 2553
Зарегистрирован: 28 мар 2009, 12:13
Откуда: Praha
Контактная информация:

Сообщение Michal Isakov » 14 дек 2014, 13:54

kocour пишет:Co je, prosím, SZ?.
Soukromé zprávy. http://transphoto.ru/lk/pm.php

Překlad/Перевод

Приветствую. Что касается поиска по сайту, им я уже пользовался. Речь идёт о троллейбусах, которые в определённой раскраске не сняты сзади. Просмотрев и другие типы троллейбусов - кажется, 9Tr или 14Tr не едут навстречу или же видно только часть задней части, например, в депо. Попробую и другие сайты, включая различные новости, где троллейбус в качестве иллюстрации. Успех всё равно небольшой. Хотел бы спросить, есть ли у кого-либо есть подходящие фотографии и хочет ли кто-то мне их прислать. Качество для меня неважно. В Ровно у 9Tr и 14Tr часто стоит другой тип задних фонарей. Для меня важна в первую очередь дата съёмки, чтобы знать, с какого времени у троллейбуса подобные изменения. Если кто-то не хочет, чтобы его фотографии попали в ненужные руки, пришлите мне, пожалуйста, только маленькую часть (например, без боковины или асфальта вокруг ТС) или напишите что-то на фото. Спасибо всем, кто хочет мне помочь.

Ответить